Velký dík všem sponzorům a podporovatelům

Vážíme si veškeré podpory, kterou nám poskytují obec Tuchlovice, město Nové Strašecí, Ministerstvo kultury ČR, Středočeský kraj, všem sponzorům a samozřejmě všem členům folklorního souboru Čtyřlístek.

Chcete také podporovat Středočeský folklorní festival Tuchlovická pouť?
Více informací pro zájemce o podporu naleznete na této stránce. 

Hlavní sponzoři

LČR

Lesy České Republiky

AVE

AVE CZ

ČLUZ

ČLUZ Nové Strašecí

ssi.cz

N-Gine

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna

Uniservis Hašek s.r.o.

Uniservis Hašek s.r.o.

ČESTAV

Stav Invest

Pivovar Krušovice

Pivovar Krušovice

ČSAD Kladno

AQUARIUS s.r.o.

Security služby G.Fox

Security služby G.Fox

SAM spol s.r.o

SAM spol. s r.o.

Cukrárna a kavárna Panenka

Salus FM s.r.o.

halo.cz

Coca Cola

f-kotek-sro

F. Kotek s.r.o.

Gymnázium J.A.K. Nové Strašecí

Gymnázium  JAK N. Strašecí

Středočeské vodárny

Středočeské vodárny

halo.cz

f-kotek-sro

REKLAMA 21

Gymnázium J.A.K. Nové Strašecí

Středočeské vodárny

Dalšími partnery Tuchlovické pouti jsou: Česká hospoda Tuchlovice, SALUS FM s.r.o., Arvato services k.s.,  Autodílna - Grosman Jiří, Tuchlovice, ECO-JURIS, spol. s r.o., Realitní kancelář, JUDr. B. Račoková, notářka v Kladně,  Zámečnictví Folprecht - Tuchlovice

Mediální partneři

OSA

OSA

Český rozhlas - Region

Region - Český rozhlas

Kamelot

Kamelot

Radio Proglas

Radio Proglas

Relax radio

Rádio Relax 

Literární Noviny

Kuře na Tuchlovické pouti!    

Jistě není třeba nikomu z Vás představovat KUŘE – veselou žlutou postavičku, která je symbolem nadace Pomozte dětem. Pomozte dětem je společným projektem NROS (Nadace rozvoje občanské společnosti) a České televize, kteří podporují ohrožené a znevýhodněné děti.
KUŘE jezdí po celé republice, účastní se mnoha různých akcí a vybrané peníze pomáhají potřebným. Přijede i k nám na festival do Tuchlovic! Budete tedy mít jedinečnou možnost spojit příjemné s užitečným a svým případným příspěvkem navíc pomůžete dobré věci.

Nadace rozvoje občanské společnosti
Nadace rozvoje občanské společnosti

Dávám židli do kruhu na Tuchlovické!    

    Kampaň „Dávám židli do kruhu“ vznikla na pražském gymnázium GEVO Jižní Město v říjnu 2016. Studenti pro autorský školní muzikál vymysleli název: Židle v kruhu. Má odkazovat na terapeutický kruh židlí v léčebně, kam se dostal ředitel školy kvůli vzpouře studentů.

    Studenti však nechtěli pouze hrát divadlo. Chtěli, abychom se nebáli mluvit o tom, co nás trápí. Fotkou židle na sociálních sítích s popiskem #davamzidlidokruhu, případně anglicky #iaddmychairtothecircle symbolicky podáte židli někomu, kdo ji potřebuje právě dnes. Kampaň osobně zaštítil profesor Cyril Höschl ředitel Národního ústavu duševního zdraví.

    Fotek se židlí v této kampani vzniklo již mnoho tisíc a přicházejí z celého světa. V České republice přidalo více jak 70 známých osobností židli například Zdeněk Svěrák, Kateřina Neumannová, Vavřinec Hradílek, Jana Plodková, velvyslanci Velké Británie, Nizozemí, Dánska. Když takto známí lidé ukazují, že se oni nebojí podat židli těm, kdo ji potřebují, věříme, že židli můžete přidat i VY.

Dávám židli do kruhu
Nadace rozvoje občanské společnosti

Sdílejte tuto stránku